Celem DancePRO jest zarażenie Dzieci i Młodzieży miłością do tańca i ruchu. Wiedza oraz doświadczenie zdobyte przez wiele lat nauki tańca pozwoliły na zapoznanie się z tym procesem od podstaw. Zachęcenie do nauki tańca oraz zapewnienie optymalnych warunków do rozwoju umiejętności Dzieci to elementy, na które kładziemy główny nacisk Nauka odbywa się poprzez połączenie ruchowych form tańca z elementami gier i zabaw. Pracujemy w placówkach przedszkolnych i szkolnych na terenie Trójmiasta i nie tylko.

Dzieci uczestniczące w zajęciach otrzymują możliwość uczestnictwa w turniejach tanecznych oraz kontynuacji swojej kariery w sportowym klubie tanecznym, pod okiem najlepszych trenerów i szkoleniowców.

Podczas zajęć dzieci będą uczyć się:

  • tańców towarzyskich tj.: samba, cha-cha, walc angielski, polka
  • tańców nowoczesnych
  • elementów hip-hopu, funky oraz disco dance.

Głównym celem zajęć jest nauka podstawowych figur i układów tanecznych, kształtowanie prawidłowej postawy ciała, nauki zasad dobrego wychowania, nauki współpracy w parze oraz grupie, jak budowania kreatywności.

Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki
Glenn Doman

Zajęcia prowadzi Pan Krzysztof Taurogiński

Dyplomowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki instruktor sportu o specjalizacji taniec sportowy. Krzysztof prowadzi zajęcia dla dzieci od 5 lat. Przez cały ten okres prowadził zajęcia dla około 1000 przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym. Naukę tańca rozpoczął w wieku przedszkolnym, kontynuując ją aż do dzisiaj. Jest również instruktorem par sportowych startujących na turniejach ogólnopolskich. Nauka młodych pokoleń to spełnienie jego marzeń, by swoją pracą móc przekazywać zdobywaną latami wiedzę i sprawiać by dzieci dzięki tańcu były zdrowe, sprawne i zadowolone 🙂

Główne sukcesy to Mistrzostwo Świata Formacji Standardowych z formacją LOTOS Jantar w 2010r., Wicemistrzostwo Świata Formacji w 2015r. oraz 10-krotne Mistrzostwo Polski Formacji Standardowych.

Krzysztof Taurogiński
Krzysztof TaurogińskiZajęcia taneczne
Dowiedz się więcej