Centrum Edward organizuje przyjęcia według autorskich scenariuszy, które są elastycznie dopasowywane do upodobań, wieku oraz nastroju grupy. Jeśli chcą Państwo zorganizować przyjęcie według tematu, którego nie mamy w naszej ofercie, proszę do nas napisać – chętnie wykorzystamy Państwa propozycje. Jesteśmy również otwarci na łączenie urodzinowych tematów.

Oprócz tematu przewodniego i zabaw z nim związanych, nasze urodziny obfitują w tańce i zabawy ruchowe. Chętnie wykorzystujemy również chustę animacyjną.

Proponujemy ciekawe tematy:

NOWOŚĆ!!! Kosmiczna wyprawa

Dla kogo? : Dla ciekawych kosmosu, dla dzieci w wieku 6-9 lat

Podczas urodzin wcielimy się w rolę prawdziwych kosmonautów, poznamy tajniki ich pracy. Wykonamy uniform astronauty oraz zbudujemy rakietę kosmiczną i niczym Kopernik zgłębimy wiedzę dotyczącą planet układu słonecznego.

NOWOŚĆ!!! Dookoła świata

Dla kogo? : Dla ciekawych świata, dla dzieci w wieku 6-9 lat

W czasie przyjęcia niczym prawdziwi podróżnicy nauczymy się prostych zwrotów w różnych językach, stworzymy narodowe stroje, poznamy ciekawe zwyczaje i zabawy rodem z innych krajów.

NOWOŚĆ!!! Kraina Smurfów

Dla kogo? : Dla miłośników Smurfów, dla dzieci w wieku 4-6 lat

W czasie urodziny przeniesiemy się do Krainy Smurfów, gdzie czeka nas wiele przygód. Razem ze Smerfetką będziemy musieli uratować niebieskie stwory przed Gargamelem, zawitamy w kuchni u Łasucha a także rozwiążemy trudne zagadki pozostawione przez Papę Smurfa.

Auta, czyli przygoda z motoryzacją

Dla kogo? : Dla wszystkich miłośników aut

Zapraszamy do wyprawy w świat motoryzacji! Podczas przyjęcia Jubilat i jego goście wezmą udział w prawdziwych wyścigach Formuły 1, stworzą swój własny pojazd, a także poznają zasady ruchu drogowego.

W świecie dinozaurów

Dla kogo?: Dla ciekawskich

Tajemniczy świat dinozaurów zaprasza na urodziny pełne przygód. W czasie urodzin będziemy tropić te tajemnicze zwierzęte, stworzymy własne dinozaury oraz dowiemy się wielu ciekawostek na ich temat.

Na przyjęciu urodzinowym u Hani Montany

Dla kogo?: Dla rozśpiewanych, dla dzieci w wieku 6-9 lat

Na przyjęciu urodzinowym razem z Hanią wybierzemy się do świata wesołych nutek! Chwycimy za mikrofon, będziemy tworzyć choreografię oraz sceniczne stroje.

W rytmie disco

Dla kogo? : Dla wielbicieli tańca, dla dzieci w wieku 6-9 lat

To przyjęcie dla prawdziwych fanów tanecznych pląsów. W czasie imprezy nie zabraknie dużo muzycznych hitów oraz tanecznych zabaw, które przeplatane będą ciekawymi konkursami. Na koniec, jak na prawdziwej dyskotece przystało, wybierzemy króla i królową balu!

Jestem detektywem

Dla kogo? : Dla odważnych i ciekawskich

Urodziny detektywistyczne to wspaniały pomysł dla dzieci lubiących rozwiązywać zagadki. W czasie przyjęcia będzie ich sporo! Będziemy tropić ślady, sprawdzać odciski palców czy ćwiczyć skradanie się.

W salonie piękności

Dla kogo?: Dla prawdziwych elegantek, dla dziewczynek w wieku 6-9 lat

Salon piękności to temat skierowany dla wszystkich młodych dam, które uwielbiają się stroić. W czasie przyjęcia wykonamy piękną biżuterię z niezwykłych materiałów, stworzymy niepowtarzane stroje oraz wymyśle fryzury.

W dżungli

Dla kogo?: Dla odważnych, dla dzieci w wieku 4-6 lat

Dżungla to kraina, w której czeka na nas wiele przygód. W czasie przyjęcia przeniesiemy się w krainę dzikich zwierząt, rozwiniemy naszą krzepę i zręczność, wcielimy się w egzotyczne zwierzęta a także będziemy tropić ich ślady.

Szkoła rycerzy Jedi

Dla kogo? : Dla wielbicieli Gwiezdnych Wojen, dla chłopców

W szkole rycerzy Jedi stworzymy własne miecze świetlne, będziemy rozwiązywać zagadki samego mistrza Yody, weźmiemy udział w wyścigu ścigaczy a także pod okiem Obi-Wan-Kenobiego nauczymy się sztuki teleportacji.

Indiańska wioska

Dla kogo? : Dla odważnych

W czasie przyjęcia wcielimy się w rolę Indian. Stworzymy własne kolorowe pióropusze oraz zbudujemy tipi. Jak prawdziwi Indianie zatańczymy taniec deszczu a wódz plemienia nada nam zupełnie nowe imiona.

Ale cyrk!

Dla kogo? : Dla lubiących ruch

Urodziny cyrkowe zapewniają mnóstwo atrakcji i akrobacji. W czasie przyjęcia wyćwiczymy naszą zręczność i sprawność poprzez karmienie lwa, skoki przez ogniste obręcze oraz chodzenie po linie.

Nad Bałtykiem, czyli morskie urodziny

Dla kogo? : Dla miłośników piratów

Urodziny morskie zapewnią mnóstwo atrakcji rodem z pirackiego statku. Wspólnie rozwiążemy zagadki otrzymane w liście w butelce, zbudujemy własny statek, poszukamy ukrytego skarbu a także nauczymy się szant.

Urodziny bajkowe

Dla kogo? : Dla wielbicieli bajkowych klimatów, dla dzieci w wieku 4-6 lat

W czasie przyjęcia zamienimy się w piękne księżniczki i odważnych rycerzy. Stworzymy bajkowe korony dla dziewczynek i tarcze dla chłopców. Rozwiążemy zagadki zostawione nam przez wesołe krasnoludki oraz uchronimy krainę bajek przed atakiem baniek mydlanych.

Oliwa i oliwka, czyli urodziny kucharskie

Dla kogo? : Dla fanów gotowania

Podczas urodzin kucharskich wykonamy własne fartuszki, przyrządzimy sałatkę i owocowe szaszłyki, nauczymy się malować przyprawami a także rozwiniemy nasze zmysły poprzez ćwiczenia na węch i smak.

Laboratorium Kota Edwarda

Dla kogo? : Dla małych naukowców

W czasie przyjęcia nie tylko będziemy obserwować eksperymenty ale także sami będziemy brać w nich udział. Wybuch mini-wuklanu czy stworzenie własnej rakiety nie będzie miało przed nami tajemnic.