Prowadzimy  zapisy na zajęcia RoboCAMP w semestrze letnim!!!

 

 

Zajęcia w wydaniu RoboCAMP to świetna zabawa połączona z edukacją! Dzieci z łatwością przyswajają wiedzę z obszaru informatyki, matematyki czy fizyki. Już tysiące młodych konstruktorów przekonało się, że programowanie jest dziecinnie proste, a nauka może być przyjemnością! Wielu naszych klientów potwierdza, że po zajęciach RoboCAMP dzieci chętniej uczą się przedmiotów ścisłych i osiągają lepsze wyniki w nauce (kliknij tutaj aby przeczytać opinie klientów i zobaczyć film z zajęć). Podczas kursu dzieci budują roboty z klocków LEGO We Do lub LEGO Mindstorms NXT 2.0, a następnie uczą się je programować, aby wykonywały ustalone czynności! Zajęcia odbywają się w określonym wcześniej bloku tematycznym dopasowanym do wieku dzieci.

Na kurs RoboCAMP zapraszamy dzieci w wieku 6-8 lat do młodszej grupy wiekowej i dzieci w wieku 9-13 lat do starszej grupy wiekowej.

 


Cena za blok 10 zajęć po 120 min to:

700 zł – dla Przedszkolaków Kota Edwarda (warunkiem jest ukończony 6 rok życia), 

760 zł dla Absolwentów Przedszkola Kota Edwarda i byłych Uczestników wakacyjnych półkolonii oraz zajęć zimowych w Centrum Edward,

800 zł– dla Dzieci Pracowników Startera i Arkońska Buisness Park.

Warunkiem zapisu jest wpłata 100 zł zaliczki – osobiście, codziennie od pon. – piąt. w godz. 9.00 -15.00, w sekretariacie Przedszkola lub drogą elektroniczną na konto nr 19 1160 2202 0000 0001 4672 5281. W tytule przelewu prosimy napisać „Zaliczka za zajęcia RoboCAMP w Centrum Zabaw Twórczych Edward”.

Zanim dziecko rozpocznie swoją przygodę z robotami, prosimy o wypełnienie deklaracji uczestnictwa (klikając w ten link), i dostarczenie jej w wydrukowanej formie razem z zaliczką do sekretariatu Przedszkola lub przesłanie drogą elektroniczną na adres e-mial:biuro@kotedward.pl

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas kliknij w odnośniki poniżej, lub wejdź na stronę      www.robocamp.pl