Drodzy Rodzice,

Serdecznie zapraszamy w środę 21 sierpnia w godz. 17.00- 18.30, na bezpłatny warsztat dot. zdrowego odżywiania dzieci, połączony ze wspólnym gotowaniem i degustacją.

Warsztaty poprowadzi dr Katarzyna Podbielska, moderator projektu Kampania na rzecz naturalnej diety w przedszkolu – Zdrowy Przedszkolak http://www.zdrowyprzedszkolak.org, w którym Przedszkole Kota Edwarda weźmie udział od września br.

Celem projektu Zdrowy Przedszkolak jest poprawa jakości odżywiania dzieci przedszkolnych i poszerzenie świadomości w zakresie naturalnego odżywiania.

W ramach projektu otrzymamy:
materiały informacyjne, edukacyjne dotyczące zdrowego żywienia
● pomoc dietetyków w przygotowaniu jadłospisu dla dzieci w Naszym przedszkolu
● warsztaty na temat naturalnego odżywiania dzieci w przedszkolu dla rodziców, dzieci i personelu przedszkola.

Zapraszamy wszystkich chętnych Rodziców, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat projektu i zmian w jadłospisie.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie chęci przybycia drogą e-mailową :biuro@kotedward.pl, Ze względu na formułę spotkania – warsztaty, liczba miejsc jest ograniczona.

Do tych z Państwa, którym nie uda się być na warsztacie będziemy na bieżąco wysyłać informacje na temat projektu i kolejnych kroków.

Uwaga! kot Edward zaopiekuje się dziećmi, które ewentualnie przybędą z Państwem na warsztaty (chęć przyjścia z dzieckiem należy zaznaczyć w e-mailu potwierdzającym chęć uczestnictwa).

Do zobaczenia!
Ewa Ziółkowska i Edyta Poniatowska- Zaremba (mama Zuzi z Misiów) – pomysłodawca i Dobry Duch przedsięwzięcia:)