Judo to nie tylko sztuka walki i olimpijska dyscyplina sportu, lecz pewna filozofia życia. Ideały powinny być obecne w zachowaniu adepta judo w jego życiu codziennym.  Na macie obowiązuje kodeks oparty na zasadach takich jak: wzajemny szacunek, posłuszeństwo i lojalność wobec nauczyciela, godne zachowanie (higiena i kultura osobista, honor, skromność) i wzajemne wspieranie się na drodze do osiągnięcia celu. Celem tym oczywiście jest samodoskonalenie (rozumiane jako rozwój umiejętności, jak i kształtowanie charakteru). Judo, jako sztuka walki, zawiera w sobie elementy samoobrony. Jest to jeden z praktycznych aspektów. Ogromnym walorem judo jest duży nacisk na ćwiczenia ogólnorozwojowe i wszechstronność. Dlatego kształtuje się jednocześnie siłę, szybkość, wytrzymałość, gibkość i koordynację ruchową pod wieloma postaciami. Często wykorzystuje się do tego, obok specjalistycznych ćwiczeń, mniej lub bardziej skomplikowane gry ruchowe. Dla dynamicznie kształtującego się organizmu nie ma nic lepszego niż takie właśnie zajęcia!

Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki
Glenn Doman

Zajęcia prowadzi Pani Magdalena Zbrzyzna (Miller)

Opis doświadczenia

Jestem instruktorem judo, a także absolwentką Gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu na kierunku Wychowanie Fizyczne. Pracuję z dziećmi i młodzieżą . Na treningach przelewam doświadczenia zdobywane na licznych zgrupowaniach kadr Polski prowadzonych przez najlepszych trenerów. Moją pasją jest judo oraz wszechstronny rozwój  dzieci i młodzieży przez co mogę przekazywać zdobywane przez lata doświadczenie innym i zarażać ich sportem.

Kariera zawodnicza

Jestem zawodniczką Kadry Narodowej Seniorek w Judo, a także wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski(seniorów, młodzieży, juniorów, juniorów młodszych). Reprezentuje kraj na arenie międzynarodowej i na zawodach Mistrzowskich. Zdobyłam wiele medali na Pucharach Europy Seniorów  i Juniorów.

Magdalena Zbrzyzna (Miller)
Magdalena Zbrzyzna (Miller) Judo
Dowiedz się więcej