Serdecznie zapraszamy w niedzielę 7.09.204 dzieci w wieku 3 – 6 lat na Dzień Otwarty Startera w Przedszkolu Kota Edwarda (www.kotedward.pl). Będzie można wziąć udział w zajęciach , które odbywają się u kota Edwarda popołudniami w czasie roku szkolnego, również dla dzieci z poza przedszkola.
 
Do zobaczenia!
 
 
W programie:
 *godz. 11.15 – Warsztaty teatralne – prowadzenie Sławek Kochanek.
Poruszając się w ramach tematu narzuconego przez prowadzącego uczestnicy wspólnie opracują bajkę. Tempo zajęć ich zabawowy charakter oraz muzyka grana za żywo na afrykańskim bębni djembe sprawią zapewne, że uczestnicy, spontanicznie zrealizują swoje najśmielsze pomysły, ćwicząc wyobraźnię i ekspresję! Wspólna zabawa sprawi zapewne,  że otworzą się z natury nieśmiali i wycofani, a energia nadpobudliwych uczestników zostanie ujarzmiona!
 
*godz. 12.00 –Zajęcia taneczne Dance –Pro (www.e-dance.pro.pl) –prowadzenie Karolina Urban
Zajęcia łączą taniec z motywem bajek, baśni, filmów oraz piosenek dla dzieci. Podczas każdej lekcji mali tancerze uczą się podstaw różnych styli tanecznych, które przeplatają się z układami przygotowanymi do znanych piosenek z bajek. Dzieci poznają m. in. cza-czę, sambę, polkę, rock and rolla, walca angielskiego i hip hop oraz podstawowe pojęcia wiążące się ze światem tańca i sceny.
 
*godz. 13.00 – Zajęcia sportowe PRZEDSZKOLIADA (www.przedszkoliada.pl)– prowadzenie Aleksandra Osmańska.
Przedszkoliada , to ogólnopolski program zajęć ruchowych dla dzieci w wieku przedszkolnym. To zajęcia ogólnorozwojowe z wykorzystaniem piłek na których dzieci uczą się podstawowych technik dyscyplin sportu jak koszykówka, siatkówka, piłka nożna, piłka ręczna. Sportowymi partnerami Przedszkoliady są ATOM Trefl Sopot, Trefl Sopot, Lotos Trefl Gdańsk oraz Polski Komitet Olimpijski. Serdecznie zapraszamy wszystkich małych, przyszłych sportowców i mistrzów świata!