Bardzo serdecznie zapraszamy na bezpłatne pokazowe zajęcia plastyczne – Twórcze Łapki.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.
9 marca o godz.16.00

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze zapisy:

biuro@kotedward.pl  lub telefonicznie 58 511 02 44

 

Potrzeby dzieci – chęć rysowania, malowania, rzeźbienia, a nawet udoskonalania świata, dały nam pomysł na te zajęcia. Dzieci lubią odkrywać i poszukiwać.

Mamy przyjemność być ich przewodnikiem i cieszyć się razem z nimi z nowych zabaw pełnych pędzli, ołówków, kredek czy gliny rzeźbiarskiej. Wspólnie wędrujemy po krainie jeszcze nie odkrytych kolorów i badać, który z nich jest najszybszy, a dlaczego motyl jest jak kwiatek lub który zapach jest najciemniejszy.  Świat plastyki pozwala nam na przygodę zapierającą dech. Daje również wielką radość z tworzenia, odkrywania swoich możliwości, rozwijania kreatywności. Zapraszam na barwne ścieżki w krainie, która czeka na małych poszukiwaczy i radosnych odkrywców.

Zajęcia prowadzi Pani Małgorzata Stempel- Zeyda -nauczyciel dyplomowany- kocha dzieci i pracę w szkole, młoda duchem chociaż jest babcią Adrianny, dla której chce napisać książkę –„Poradnik jak ciekawie odkrywać świat plastyki i estetyki”. Ulubione zajęcia: malarstwo, muzyka, narty, rower, ogród oraz oprowadzanie po Gdańsku, jako przewodnik.