Szanowni Państwo,

 

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy 27 października świętowali razem z nami 5 urodziny Kota Edwarda. A kto nie był niech żałuje!  Obejrzeliśmy show w wykonaniu grupy cyrkowej Mosaic. Były cudowne wielkie bańki mydlane, pokaz żonglerki piłeczkami, maczugami a nawet wielkimi ostrymi nożami! Ola i Tola z CircusMosaic przeprowadziły również dla dzieci  warsztaty  kręcenia talerzami. Następnie przenieśliśmy się do sali Tygrysków i Żyraf aby obejrzeć pokaz RoboCAMP, a tuż po pokazie rozpoczął  się huczny bal urodzinowy.  Nie zabrakło oczywiście pysznego tortu dla zgromadzonych gości. Zadbaliśmy także o rodziców, gdy dzieci bawiły się w najlepsze rodzice mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem.

Z serca  dziękujemy tym, którzy przyłączyli się do naszej zbiórki karmy dla podopiecznych   Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sopocie. Zebraliśmy 10 kg karmy dla psów i kotów oraz 12 zł (datki do puszki za kawę i herbatę)

Urodzinowe emocje już opadły, wróciliśmy do codziennych obowiązków więc pozostaje nam już tylko zaprosić wszystkich Państwa za rok, na kolejny bal urodzinowy!!

 

Do zobaczenia na zajęciach!!

Ekipa Kota Edwarda