Szanowni Państwo,

 

Bardzo serdecznie zapraszamy na  zajęcia z  cyklu Poszukiwacze Przygód, które będą odbywały się w poniedziałki o godz. 17.00

 Pierwsze pokazowe  zajęcia są  bezpłatne!!!

  Zapraszamy już w poniedziałek 22 października o godz. 17.00          Prosimy o wcześniejsze zapisy. 

   Potrzeby dzieci – chęć rysowania, malowania, rzeźbienia, a nawet udoskonalania świata, dały nam pomysł na te zajęcia. Dzieci lubią odkrywać i poszukiwać. Mamy przyjemność być ich przewodnikiem i cieszyć się razem z nimi z nowych zabaw pełnych pędzli, ołówków, kredek czy gliny rzeźbiarskiej. Będziemy wędrować po krainie jeszcze nie odkrytych kolorów i badać, który z nich jest najszybszy, a dlaczego motyl jest jak kwiatek lub który zapach jest najciemniejszy. Świat plastyki pozwala nam na przygodę zapierającą dech. Daje również wielką radość z tworzenia, odkrywania swoich możliwości, rozwijania kreatywności. Zapraszam na barwne ścieżki w krainie, która czeka na małych poszukiwaczy i radosnych odkrywców.

Zajęcia prowadzi Pani Małgorzata Stempel-Zeyda -nauczyciel dyplomowany- kocha dzieci i pracę w szkole, młoda duchem chociaż jest babcią Adrianny, dla której chce napisać książkę –„Poradnik jak ciekawie odkrywać świat plastyki i estetyki”. Ulubione zajęcia: malarstwo, muzyka, narty, rower, ogród oraz oprowadzanie po Gdańsku, jako przewodnik.

 

Zapisy drogą elektroniczną na adres: biuro@kotedward.pl lub telefonicznie 509 701 802

Do zobaczenia!