Kot Edward i Akademia 30 + zapraszają  serdecznie na Karnawałowy Bal Przebierańców Akademii 30+, który odbędzie się 2 lutego (sobota) w  siedzibie Edwarda w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Starter przy ul. Lęborskiej 3b. Zabawa rozpocznie się o godz. 19.00 (a kiedy się skończy, to już zależy od Państwa).

Koszt: 20 zł od osoby.

W programie:

– mniej lub bardziej wymyślne gry i zabawy

– konkursy (z nagrodami)

– wybór Królowej i Króla Balu

 

Szczegóły znajdą Państwo tu:

http://akademia30plus.pl/Trojmiasto/Program/328/Karnawalowy_Bal_Przebierancow

 

Zapisy do 25.01.2013 na adres biuro@kotedward.pl, lub telefonicznie 509 701 802

Łączymy pozdrowienia,

Ewa Ziółkowska i Paweł Mazur Akademia 30+

 

Impreza ma charakter składkowy, czyli przynosimy, co tam nam zostało w domu po Świętach, i rozkładamy to na stole, a w zasadzie stoliczku, bo Centrum Zabaw Twórczych Edward to przecież przedszkole.

Wszelki entourage cateringowy, czyli kubeczki, łyżeczki, talerze, widelczyki i nożyki (z eleganckiego białego plastiku), a także kawę i herbatę zapewnia Organizator.

Uwaga! Jest to bal przebierańców, więc przebranie jest obowiązkowe. Można się przebrać za kogokolwiek lub cokolwiek, a więc za postaci prawdziwe (z wyjątkiem polityków, bo to mogłoby popsuć zabawę), fikcyjne (bez wyłączania kogokolwiek), za zwierzęta, kwiatki, owoce, warzywa (ale nie za buraka), wybitne dzieła architektury (również modernistycznej), przedmioty codziennego użytku (np. pralkę lub suszarkę do włosów) lub co tam Państwu przyjdzie do głowy.

Z uwagi na to, że bal odbędzie się w przedszkolu, prosimy zabrać obuwie na zmianę (to nie muszą być kapcie, istotne jest, żeby nie wchodzić na salę w obuwiu, w którym chodziliśmy po dworze).

Jeśli ktoś jest ciekawy, jak było dwa lata temu jeszcze w starej siedzibie Edwarda, odsyłamy do albumu Akademii 30 + na stronie picasaweb.

https://picasaweb.google.com/107703246445426520238/Bal2011?authkey=Gv1sRgCO38456Vh-rSqQE#