Akademia 30+ oraz Kot Edward

serdecznie zapraszają Dorosłe już dzieci na

Bal Karnawałowy

 

coroczny Bal Karnawałowy Akademii 30+, który tradycyjnie już (choć to tradycja świeżej daty) odbędzie się w  przedszkolu Kota Edwarda .  Przedszkolny entourage, jak wynika z jakichś tam badań, sprzyja szybkiej infantylizacji uczestników (niektórzy po pół godzinie zaczynają nawet seplenić), niweluje poczucie zażenowania i wstydu, a także pobudza ciało do niekontrolowanej i naturalnej ekspresji. A o to nam przecież chodzi  (choć czy ja wiem…).

 

Data: 15 lutego (sobota), godz. 19.00 (koniec trudno przewidzieć, ale gdzieś w okolicach 3.00 nad ranem)

 

W programie:

– gry i konkursy z mało atrakcyjnymi nagrodami

– wybór Króla i Królowej Balu

– hulanki i swawole

– pląsy i wygibasy

– i inne takie tam

 

UWAGA!!!  Jest to bal przebierańców, więc przebranie jest warunkiem sine qua non uczestnictwa w zabawie. Przebrać można się za dowolną postać, osobę, rzecz, zwierzę, owoc lub warzywo (może z wyjątkiem buraka, bo jak ktoś za bardzo wejdzie w rolę, to może być problem). Osoby nieprzebrane będą grzecznie, aczkolwiek stanowczo odsyłane do domów.

 

Zabawa ma charakter składkowy, czyli każdy przynosi co mu tam zostało w domu po świętach (byle nie za zielone, ta uwaga nie dotyczy oczywiście sałaty). Jeśli ktoś pije alkohol (osobiście uważam to za karygodne, ale człowiek jest tylko człowiekiem), to też może sobie coś tam przynieść ostatecznie.

 

Koszt: 20 zł (za zebraną kwotę wynajmiemy przedszkole, zakupimy talerzyki, kubeczki, sztućce i ewentualnie ceratowe obrusy, żeby było jakoś tak bardziej elegancko i generalnie comme il faut).

 

I to chyba wszystko w temacie Marioli (choć Mariola nie ma z tym oczywiście nic wspólnego).

 

A jak było w zeszłym roku, można zobaczyć tu:

 

https://picasaweb.google.com/107703246445426520238/ArchiwumY?authkey=Gv1sRgCLjamd2lq-O0PQ#5841474123927814962

 

Na bal można się zapisywać na naszej stronie internetowej www.akademia30plus.pl/login, mailem (trojmiasto@akademia30plus.pl) lub telefonicznie (58 764 62 10).

 

Zapraszamy!!!

 

Łączę serdeczne pozdrowienia,

Paweł Mazur

Akademia 30+ w Trójmieście

oraz

Kot Edward