Zapraszamy do Kota Edwarda na sobotnie zajęcia „Zabawy Twórcze”, przeznaczone dla rodziców i maluchów już od 6 miesiąca życia!
W trakcie spotkania dzieci mają okazję do doskonałej zabawy, rozwoju i odkrywania własnych możliwości, w czułym kontakcie z mamą i tatą, ale również w towarzystwie innych dzieci. Dla rodziców to możliwość poznania zabaw i ćwiczeń, które pozwalają radośnie spędzić czas z dzieckiem. Ponadto spotkanie to okazja by poznać innych rodziców, wymienić się doświadczeniem i spostrzeżeniami.
W styczniu przygotowaliśmy wyjątkową ofertę promocyjną.
Pierwsze próbne zajęcia są całkowicie bezpłatne!
Ponadto każdy uczestnik, który wykupi w styczniu karnet, na 4 kolejne spotkania otrzyma rabat i koszt takiego karnetu wynosił będzie 100zł.
Harmonogram spotkań:
9:00 Lwy – zajęcia dla dzieci w wieku 18-24 miesięcy. Program kierowany jest dla dzieci we współpracy z rodzicem. Zajęcia trwają 45 minut, a uczestnicy bawią się pod kierunkiem doświadczonego animatora wspierając inteligencję malucha zgodnie z Teorią Inteligencji Wielorakich Howarda Gardnera.
10:00 Kocury – zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wieku 24-36 miesięcy. Celem spotkań jest przygotowanie dzieci do funkcjonowania w grupie. Poprzez zabawę i wykorzystanie metod dydaktycznych m. in. takich jak „Metoda dobrego startu” M. Bogdanowicz, „Ruch Rozwijający” W. Sherborne, wspieramy rozwój mowy i komunikacji dzieci jak również wspieramy pierwszy świadomy kontakt społeczny.
12:00 Tygrysy – zajęcia dla dzieci 11-18 miesięcy. To zajęcia wspierające wielostronny rozwój psychofizyczny małych dzieci. Kierowane są do maluchów wraz z mamusiami lub tatusiami.
Spotkania trwają ok. 45 minut. Uczestnicy bawią się pod kierunkiem doświadczonego animatora.
13:00 Kociaki – zajęcia dla dzieci 6-11 miesięcy. Przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Celem spotkania jest wsparcie rozwoju maluchów poprzez zabawę z rodzicami, ich czuły głos i dotyk. Spotkanie prowadzone jest pod kierunkiem doświadczonego animatora i trwa ok. 45 minut.
Program Zabawy Twórcze został opracowany dla kota Edwarda przez psychologa dziecięcego Panią Emilię Link. Po zajęciach rodzice otrzymują drogą e-mailową info. w jaki sposób aktywności podejmowane podczas zajęć wpływają na rozwój dziecka.
Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy na adres biuro@kotedward.pl lub telefonicznie 58 511 02 44 509 701 802