Ciąża to wyjątkowy czas dla każdej kobiety. Wielu przyszłym mamom u progu macierzyństwa towarzyszy wiele wątpliwości i stres związany z porodem.  Baby Shower zwyczajowo wyprawiane pod koniec ciąży jest świetną okazją do spotkania w gronie najbliższych kobiet, porozmawiania o macierzyństwie, podzielenia się swoimi doświadczeniami, ale przede wszystkim dla przyszłej mamy jest to fantastyczna możliwość do wysłuchania wielu cennych rad czy wskazówek od doświadczonych mam. Baby Shower to szansa do zaspokojenia swojej ciekawości związanej z wyzwaniami macierzyństwa a przede wszystkim okazja do odstresowania się w tym strategicznym okresie tuż przed narodzinami dziecka.

 Zadbajmy więc o dobre samopoczucie przyszłej mamy i cieszmy się wspólnie z nadchodzących narodzin maleństwa!!

    Zwyczajowo przyjęcie przygotowuje ktoś z najbliższego otoczenia ciężarnej np.siostra, mama czy przyjaciółka, kto przygotowuje również listę prezentów. Podarunkami przeważnie są drobne elementy wyprawki dla malucha. Warto aby miejsce, w którym ma się odbyć przyjęcie było odpowiednio udekorowane. Można przygotować wróżby czy gry i zabawy związane z narodzinami dziecka.

      Ofertę przygotujemy indywidualnie według Państwa preferencji. Zapewniamy nie tylko przyjazne miejsce na niezapomniane przyjęcie na cześć przyszłej mamy i jej nienarodzonego jeszcze dziecka, ale także na życzenie możemy przygotować również:

  • przekąski
  • napoje
  • catering
  • scenariusz, gry i zabawy przeprowadzone przez doświadczone animatorki

Oferta oraz szczegółowe informacje: biuro@kotedward.pl